BUS 1 (eguerdi) -Donostia 12:30 12:30 Errondo-Barkaiztegi 12:35 Anoeta-Topo 12:37 Easo plaza 51 12:42 Gipuzkoa Plaza-Bengoetxea 12:47 Askatasunaren hiribidea, 3 12:49 Kolon Pasealekua, 13 12:55 14:30 14:30 Kolon Pasealekua, 13 14:02 Gizpuzkoa plaza-Bengoetxea 14:05 Urbieta, 38 14:08 Madril Hiribidea 28 (Venta del Curro) 14:13 Errondo-Barkaiztegi 14:15